Individuální hodiny

Individuální hodiny představují efektivní a intenzivní formu výuky, kterou doporučuji těm, kteří chtějí výuku přizpůsobit obsahově i časově. Vyberte si způsob, který Vám nejvíce vyhovuje. Nabízím individuální hodiny španělštiny, intenzivní doučování španělštiny a výuku španělštiny přes Skype.

Individuální hodiny španělštiny

Individuální výuka španělštiny má proti výuce ve větší skupině několik výhod. Můžete si sami libovolně měnit tempo a intenzitu výuky, přizpůsobím náročnost látky a při výuce nebudete omezováni méně pokročilými studenty. Nabízím individuální hodiny pro všechny jazykové úrovně od začátečníků až po velmi pokročilé studenty.

Španělština po e-mailu

Dáváte přednost soustředěnému samostudiu španělštiny z domova? Chcete si procvičit či doplnit Vaše jazykové znalosti kdykoliv v průběhu týdne? Vyzkoušejte novou nabídku výukového programu po e-mailu, během kterého si tempo i obsah výuky volíte Vy sami. Nechte si sestavit individuální kurz po e-mailu na míru.

Intenzivní doučování španělštiny

Potřebujete se rychle doučit španělštinu? Nabízím možnost intenzivního doučování španělštiny na různých úrovních (od začátečníků až po pokročilé) formou osobního setkání nebo doučování přes Skype. Nabízím výuku španělské gramatiky, konverzaci, připravím Vás na maturitní, přijímací nebo jiné jazykové zkoušky ze španělštiny.

Španělština přes Skype

Nemáte dostatek času či příležitostí navštěvovat kurz v jazykové škole? Španělština přes Skype je pro každého, kdo hledá způsob, jak se naučit španělsky pohodlně, bez dojíždění, z pohodlí domova, kanceláře nebo jakéhokoliv místa s přístupem na internet. Přihlašte se ještě dnes a získáte hodinu španělštiny přes Skype zdarma.