Kurzy španělštiny pro veřejnost

Kurzy španělštiny pro veřejnost organizuji ve velmi malých skupinkách, tj. maximálně do šesti studentů. Díky tomu nabízím intenzivnější výuku, při které studenti oceňují především širší prostor k vyjádření a větší aktivitu na hodinách. Vyučuji v příjemné a nenucené atmosféře i s malým občerstvením v ceně v podobě kávy nebo čaje. Kurzy probíhají v ulici Bořivojova 105, Praha 3 - Žižkov. V případě, že si vytvoříte vlastní skupinku, budu se snažit přizpůsobit den, čas i místo výuky Vašim potřebám.

Od školního roku 2011/2012 byl nově otevřen i kurz španělštiny v Říčanech u Prahy. V současnosti pokračuje v úrovni středně pokročilých.  Kurz probíhá ve skupince 4 - 6 studentů v nových moderních učebnách v budově ZŠ U Říčanského lesa. Cena tohoto kurzu nezahrnuje občerstvení.

 

Kurz španělštiny pro středně pokročilé až pokročilé/Říčany u Prahy

Pozor! U tohoto kurzu je posunutý začátek až na polovinu března.

Náplní kurzu je postupné seznamování se složitějšími gramatickými jevy španělského jazyka a se slovní zásobou, která je nutná pro běžnou konverzaci a k případnému složení zkoušek DELE B2. Kurz je určen středně pokročilým až pokročilým studentům. Předpokládá se znalost následující gramatiky a tématických okruhů: časování sloves v přítomném čase, použití sloves SER, ESTAR, HAY, číslovky, udávání hodin, opisný budoucí čas IR A + INFINITIV, budoucí čas, podmiňovací způsob, přivlastňovací a ukazovací zájmena, použití zájmen přízvučných i nepřízvučných, stupňování přídavných jmen a příslovcí, srovnávání, gerundium + průběhový čas, minulý čas jednoduchý, imperfektum (souminulý čas), složený minulý čas, předminulý čas, souslednost časová, kladný rozkaz, záporný rozkaz, subjunktiv přítomného a minulého času; rodina, bydlení, popis osob, nákupy, restaurace, počasí, program dne - škola, zaměstnání, orientace ve městě, cestování, sport, u lékaře. Kurz vede český učitel.

Semestr Termín Počet studentů Cena za semestr Rezervovat
16.3.2015-22.6.2015 Pondělí:
18:15-19:45
4-6

2 950 Kč / Os

28 vyučovacích lekcí

rezervovat

Učebnice: Učebnice současné španělštiny 2. díl, Olga Macíková, Ludmila Mlýnková, Computer Press, a.s., od 4. lekce

 

 

Kurz španělštiny pro mírně až středně pokročilé/Praha 3

Náplní kurzu je postupné seznamování se složitějšími gramatickými jevy španělského jazyka a se slovní zásobou, která je nutná pro běžnou konverzaci a k případnému složení zkoušek DELE B1. Kurz je určen mírně až středně pokročilým studentům. Předpokládá se znalost následující gramatiky a tématických okruhů: časování sloves v přítomném čase, použití sloves SER, ESTAR, HAY, číslovky, udávání hodin, opisný budoucí čas IR A + INFINITIV, budoucí čas, podmiňovací způsob, přivlastňovací a ukazovací zájmena, použití zájmen přízvučných i nepřízvučných, stupňování přídavných jmen a příslovcí, srovnávání, gerundium + průběhový čas, minulý čas jednoduchý, kladný rozkaz, záporný rozkaz, subjunktiv; rodina, bydlení, popis osob, nákupy, restaurace, počasí, program dne - škola, zaměstnání, orientace ve městě... Kurz vede český účitel.

Semestr Termín Počet studentů Cena za semestr Rezervovat
10.2.2015-23.6.2015 úterý:
18:30-20:00
4-6

4 000 Kč / Os

40 vyučovacích lekcí

rezervovat

Učebnice: Učebnice současné španělštiny 1. díl, Olga Macíková, Ludmila Mlýnková, Computer Press, a.s. (od 18.lekce)

 

Kurz - příprava na zkoušky DELE (C1)/Praha 3

Náplní kurzu je systematická příprava na zkoušky DELE podle cvičných testů obsahujících poslechy, články, gramatické testy a konverzační témata. Student se v hodinách seznámí se strukturou zkoušky, zopakuje si gramatiku a rozšíří si slovní zásobu. Kurz trvá až do konce června 2015. Kurz vede český učitel.

Semestr Termín počet studentů Cena za semestr
11.2.2015-24.6.2015 středa :
17:00-18:30
4-6

4 000 Kč / Os

40 vyučovacích lekcí

rezervovat
       

Učebnice: Kurz neprobíhá podle učebnice. Materiály dostane student na hodinách.

 

         
         
         

Přihlašte se na kurzy španělštiny pro veřejnost

  • Zaujala Vás moje nabídka a máte zájem o kurz španělštiny? Kontaktujte mě, napište mi o jaký kurz máte zájem a objednejte si místo v kurzu, nebo se mě zeptejte na podrobnější informace!
  • Pokud váháte, jestli si mě vybrat, zeptejte se mých studentů, jak jsou se mnou spokojeni. Jsem hrdá na to, že mohu všechny považovat za své reference. Na požádání Vám s nimi zprostředkuji kontakt.
  • Ráda Vám také uspořádám kurz  pro uzavřenou společnost, kurz zaměřený na konverzaci, četbu, gramatiku nebo kurz čistě drilový. Vše záleží jen na Vás.

Další kurzy španělštiny